APARATURA

Wszystkie  oferowane  przez  nas  urządzenia  do  badań  psychologicznych są w całości zaprojektowane i wykonane przez osoby związane z naszą firmą. Firma jest właścicielem wszystkich projektów i oprogramowania sterującego pracą urządzeń. Wszystkie urządzenia zaprojektowano zgodnie z wytycznymi wydanych dotąd "Metodyk Psychologicznych Badań Kierowców" (wydania z lat 1979, 2000 i 2003). Urządzenia zawierają ponadto szereg udogodnień nie wynikających z metodyk a będących owocem współpracy z psychologami przeprowadzającymi badania.

INSTRUKCJE OBSŁUGI, FOLDERY I INNE OPRACOWANIA

Instrukcje obsługi, foldery reklamowe (w tym wykorzystywane w nich zdjęcia i rysunki) są również w całości opracowaniami autorskimi i pozostają własnością firmy. Jeżeli powołujemy się na czyjeś opracowania zawsze podajemy autora!

DODATKOWE WYPOSAŻENIE I OPROGRAMOWANIE

Dodatkowe wyposażenie i oprogramowanie zaprojektowane i wykonane zostało przez osoby związane z naszą firmą. 

 

Powyższe informacje dołączamy do każdej oferty oraz publikujemy na stronie WWW w związku z faktem rozpowszechniania, przez jedną z firm dla nas konkurencyjnych, informacji jakoby ich rozwiązania konstrukcyjne i metodologiczne były wykorzystywane przez inną firmę. Jednocześnie ubolewamy nad faktem, iż wspomniana firma zamiast zyskiwać klientów poprzez podwyższanie jakości świadczonych przez siebie usług i produkowanych wyrobów, wybrała drogę ośmieszania i pomawiania swojej konkurencji w oczach potencjalnych klientów.

STRONA STARTOWA